Skip to main content

Kontakt a tým

Kontakt

Sídlo

Hüttenes-Albertus CZ s.r.o.

Tovarni 63 | 407 11 Decin 32

Czech

Tel +420 412 547 466
Fax: +420 412 547 009

office.czech_republic@ha-group.com

 

Kancelář pro technický servis

Hüttenes-Albertus CZ, s.r.o.

Školní 6 | 664 49 Ostopovice

Czech

Tel: +420 412 547 466
Fax: +420 412 547 009

office.czech_republic@ha-group.com

 

Náš tým

S následujícími z našich kolegů budete nejčastěji v kontaktu:
 

Ing. Lubor Pacal
jednatel
Mobil: +420 603 556 725
E-Mail: Lubor.Pacal@ha-group.com

 

Petr Krištof
manažer prodeje, prokurista
Tel.: +420 412 542 008
Mobil: +420 603 556 727
E-Mail: Petr.Kristof@ha-group.com

 

David Hošák
manažer prodeje
Mobil: +420 606 600 688
E-Mail: David.Hosak@ha-group.com

 

Ing. Jaroslav Procházka
finanční manažer, prokurista
Tel: +420 731 401 681
E-Mail: Jaroslav.Prochazka@ha-group.com

 

Mgr. Marcela Machalová
asistentka jednatele, disponentka nákupu a logistiky
Mobil: +420 603 826 860
E-Mail: Marcela.Machalova@ha-group.com

Věra Bošková
disponentka a fakturantka
Tel.: +420 412 542 003
Mobil: +420 731 401 682
E-Mail: Vera.Boskova@ha-group.com

 

Ing. Martin Šindler
vedoucí manažer prodeje
Tel.: +420 731 129 933
E-Mail: Martin.Sindler@ha-group.com

 

Zuzana Pacalová
obchodní asistentka
Mobil: +420 606 735 606
E-Mail: Zuzana.Pacalova@ha-group.com

 

Ing. Martin Macků
manažer prodeje pro nálitky
Tel.: +420 607 052 699